4695484682

T{title}

T{text}

2316373254

T{title}

T{text}

x

T{title}

T{text}

  • Monday, 28. January 2019 03:26
This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. Bhadon
30 December
News

(902) 493-4200

Coscinodiscaceae 0 Comments

Došlo k úpravě ranků v guildě a menší upravě práv do guildbanky.

Nové ranky jsou :

Unfriendly - Trestný rank - zákaz psaní do guild chatu - pokud někdo bude v guildě na discordu dělat bordel dostane dočasný mute.

Neutral - Základní rank nové členy.

Friendly - Běžný člen, registrovaný na discord a guild webu.

Honored - Člen co komunikuje, chodí často na discord, raiduje atd

Revered - Člen co má blížší zapojení do dění v guildě, je komunikativní, aktivní, má větší zájem na dění v guildě a zapojuje se.

Exalted - Člen, úzce zapojený na vedení, koná činnosti důležité pro funkci guildy, nebo který se výrazně zasadil o tuto guildu.

16 December
News

taum

Jigssaw5636874179

PDKP (Progressive decay Kill point)

PDKP je standardní bodový systém kdy existuje jeden typ bodu - DKP. Hráči dostávají DKP, za zabíjení bossů či za jiné aktivite. Kdo má kolik bodů hráči vidí na webu, s kompletní historii odkud pochází a za co jsou utraceny. Itemy se rozdělují veřejnou otevřenou aukcí, tzn. lidi se přehazují jako na aukru a kdo nabídne nejvíc item získá.

Pro T4 raidy (Magtheridon a Gruul) platí 10DKP za zabití bose a 25DKP za zabití posledního bose. Dále platí 10 DKP jako on-time bonus (kdo bude připraven 15-30min dopredu pred zacatkem raidu). Ten platí pouze pro lidi přihlášené v kalendáři. Mohou se také udělit progress bonusy (například, za první zabití atd.)

Je dále možné mít v raidu náhradníky -  za poloviční DKP.  Náhradník je připraven a v případě, že by někdo musel odejít ho zastupuje.

Aukce je omezená maximálním bidem ze začátku stanoveným na 400DKP, kdy v momentě kdy se bidování vyšplhá na tuto hodnutu tak aukce končí a kdo má zájem - může si o item rollnout. Kdo item vyhraje zaplatí tu cenu 400DKP, ostatní kdo rollovali a nevyhráli zaplatí 25% z této částky.

V budoucnu zapneme decay. Decay bude nastaven - do 500 DKP na 5% týdně a nad 500DKP 10% týdně.

Loot systém pro 10-many - je priorita aby bylo rychle rozděleno a šlo to vše rychle s minimální administrativou - pojedeme tedy roll s omezením na main spec a prioritou pro lidi co si nic neodnesli (čárkování, aby si každý něco odnesl)
Z bosse kde padne více itemů se nejdřív rozdělují itemy co může použít méně lidí (např. nejdřív rozdělíš platovy bracery a až následně token co chce pulka raidu). Itemy co jdou na offspec (co by nikdo nechtěl a šli by na DE - se nezapočítávají).

24 November
News

Loot systém

(314) 726-6881 0 Comments

Po dlouhé diskusi na officír chatu na téma Loot systému, jsme se rozhodli do toho zapojit i vás. Nejdříve bych chtěl objasnit celou situaci ohledně loot systému a vysvětlit jednotlivé systémy. V první řadě je třeba říci, že žádný ze systémů není dokonalý a, že každý má určité problémy. Je nám jasné, že ať už bude rozhodnuto jakkoliv, nikdy nebude spokojenost 100% a nikdo se holt všem nedá vyhovět. Skoro všichni jste už starší hráči co jsou na nějaký, ze systémů zvyklí a ten je pro vás ten nejlepší na světe :-D Chápeme to. Budu se zde zabývat jen systémy co připadají v úvahu, group loot, Suicide kings a podobně nemá cenu rozebírat.

24 November
News

Výběr Frakce

8722208278

Ahoj přátelé, na discordu proběhlo hodně diskusí ohledně volby Alliance či Hordy, i přes to, že jsme od začátku se profilovali jako Allianční guilda, jsme to bedlivě sledovali a rozhodli se tím více zabývat.

Chtěl bych vás tedy provést naším uvažováním a tím jak jsme se rozhodli.

24 November
News

Výsledky class dotazníku

Jigssaw

Ahoj přátelé, tak konečně už mám pro vás ty dlouho očekávané výsledky class dotazníku.

Vyplnilo ho 35 lidí (nepočítám duplicity a ty ,kteří se nakonec rozhodli, že s námi hrát nebudou), tímto bych jim chtěl všem poděkovat. Dále mám ještě, 4 lidi, které docela dost dobře znám co vím, že s námi budou hrát, kteří ten dotazník nevyplnili - tzn nejsou v těchto výsledkách.

17 November
News

Vítejte.

Jigssaw 0 Comments

Vítejte na stránce guild portálu a loot systému guildy CzechMate @Nightbane Sunwell.pl

Na ukázku systému jsem zde naimportoval nějaké staré raidlogy co jsem dohledal z roku 2009 :)

Samotný systém bude modifikace mezi dkp epgp - hybrid. Podrobnosti jsou WIP.


Lost Password