• Karuzelowy system dojenia to opcja na szybszy i bardziej efektywny sposób dojenia dużych stad. Jest to najszybszy sposób doju dużych stad z minimum nakładu pracy. Nieprzerwany ruch krów to minimum stresu zarówno dla krów jak i operatorów. Hale karuzelowe dostępne są w rozmiarach od 30 do 80 stanowisk udojowych.
  • Hale udojowe Parallel Legend to bardzo wydajne systemy dla doju dużych stad krów. Krowy łatwo i szybko ustawiają się w pozycji do doju i pozycję dodatkowo ustawia system indeksacji. Po doju krowy mogą być wypuszczane w grupach 4-5 krów lub razem wszystkie z jednej strony. Wygrodzenia wykonane są ze stali galwanizowanej lub nierdzewnej.
  • Proste hale udojowe Rybia Ość firmy Legend. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych systemów dojów dla małych i średniej wielkości stad. Konstrukcja hali udojowej umożliwia efektywne dojenie w środowisku wolnym od stresu dla krów i dojarzy. Cechą hali Rybia Ość jest dobra widoczność krowy podczas doju oraz łatwy dostęp do wymion.
  • Zastosowanie program precyzyjnego wykrywania rui to wyższy współczynnik cielności I mniej dni otwartych, a zatem większa opłacalność produkcji. System wykrywania rui Legend opiera się na radiowym przesyle danych. Dane o aktywności przesyłane są i analizowane co 6-7 minut. Wraz z analizą aktywności monitorowany jest ruch krów.
  • System Zarządzania Stadem Legend to bardzo efektywne narzędzie, pomocne w codziennej pracy, ułatwiające sprawne i skuteczne zarządzanie stadem. Wykresy i raporty pozwalają na bieżącą analizę wyników. System zarządzania stadem Legend wykorzystuje różne sposoby identyfikacji, za pomocą pedometrów LIT 250 lub LIT30. System ten otrzymuje i przetwarza dane z miernika mleka LM30 i pedometrów w sposób ciągły.

PROMOCJE

 
Automatyczne ściąganie aparatów udojowych

Oferta na doposażenie hali w automatyczne
ściąganie aparatów - LEGEND

 
Miernik mleka i automatyczne ściąganie aparatów udojowych

Oferta na doposażenie hali w mierniki mleka LM30 i
automatyczne ściąganie aparatów udojowych - LEGEND

 
System wykrywania rui

Mamy przyjemność zaprezentować unikalny i bardzo skuteczny
system wykrywania rui – Legend

 

O firmie

PDF Drukuj (731) 268-4420

EKO-AGRO jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą dostarczającą produkty i rozwiązania dla farm mlecznych. 

Naszym celem jest zapewnienie farmom mlecznym nowoczesnych, profesjonalnych rozwiązań i technologii, umożliwiających osiągnięcie optymalnych zysków przy zachowaniu wszystkich wymogów związanych z jakością mleka, dobrostanem zwierząt oraz ochroną środowiska.

Rozumiejąc wyzwania jakie mają dzisiaj do pokonania polscy producenci mleka, dostarczamy optymalne rozwiązania, umożliwiające ograniczenie kosztów przy jednoczesnym wzroście produkcji. Przesłanie firmy „ przyszłość od dzisiaj” zmusza nas do codziennego poszukiwania nowych pomysłów pozwalających osiągnąć ten cel.

EKO-AGRO oferuje  produkty i systemy zarówno dla dużych przemysłowych jak i rodzinnych farm mlecznych, zapewniając pełne doradztwo fachowe w zakresie projektowania obór, organizacji produkcji i wyposażenia gospodarstw w najnowocześniejsze i innowacyjne urządzenia technologiczne.

Niewątpliwym atutem firmy EKO-AGRO w Polsce jest profesjonalna sieć serwisowa, umożliwiająca szybką reakcję na każde wezwanie użytkownika sprzętu na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy EKO-AGRO przedstawioną w zakładce PRODUKTY. Jesteśmy przekonani, że znajdą tam Państwo interesujące propozycje, które umożliwią wprowadzenie przyszłościowych rozwiązań technologicznych już dzisiaj, w przystępnych cenach zakupu.

Życzymy partnerskiej współpracy z EKO-AGRO

 
Jesteś tutaj: Home